• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Manchester City“ klubas ketvirtą kartą iš eilės laimėjo „Premier“ lygos varžybas. Sekmadienį paskutiniame „Premier“ lygos ture staigmenų „West Ham United“ pateikti nesugebėjo. „Man City“ viską atliko patys ir laimėję rungtynes 3:1 džiaugėsi čempionų titulu.

„Man City“ solidų pranašumą susikrovė jau per pirmąsias 20 minučių. Philas Fodenas dukart siuntė kamuolį į oponentų vartus ir padėjo Pepo Guardiolos auklėtiniams užtikrintai kontroliuoti rungtynes.

Nors pirmajame kėlinyje intrigą dar buvo grąžinęs Mohammedas Kudusas, bet to svečiams neužteko. Antrajame kėlinyje saugų pranašumą savo komandai sugrąžino Rodri, o per likusią rungtynių dalį rezultatas nepakito.

Ši pergalė reiškė, jog „Arsenal“ nepaisant 2:1 laimėtų rungtynių su „Everton“ čempionatą baigė antra.

Londono klubui šiame susitikime lengva nebuvo. „Everton“ pasižymėjo pirmoji po Idrissos Gueye įvarčio, bet pirmajame kėlinyje Takehiro Tomiyasu atstatė lygybę.

Galiausiai priešpaskutinę reguliaraus laiko minutę Kai‘us Havertzas išplėšė šeimininkams pergalę, kuri aukso neatnešė.

„Manchester City“ tapo pirmąja komanda laimėjusia keturis „Premier“ lygos titulus iš eilės.

Trečiąją vietą lygoje užėmė „Liverpool“ ekipa, kuri Jurgeno Kloppo atsisveikinimo rungtynėse namuose 2:0 įveikė „Wolves“.