• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Madrido „Real“ klubas sužaidė įspūdingas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse. Sekmadienį Madrido futbolininkai rungtynes su „Villarreal“ baigė lygiosiomis 4:4.

Šioje akistatoje „Real“ turėjo net trijų įvarčių pranašumą, bet jo išlaikyti nesugebėjo.

„Villarreal“ klubui tašką išplėšė Alexanderis Sorlothas. Norvegas pelnė „pokerį“ ir taip leido savo ekipai nepatirti pralaimėjimo.

„Real“ gretose dukart pasižymėjo jaunasis Arda Guleras, po kartą Joselu ir Lucas Vasquezas. 23 įvarčius po šių rungtynių savo sąskaitoje turintis A. Sorlothas tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju, aplenkdamas 21 kartą pasižymėjusį Artemą Dovbyką.

Tuo tarpu įtikinamą pergalę iškovojo „Barcelona“. Katalonai 3:0 sutriuškino „Rayo Vallecano“ ir užsitikrino antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Robertas Lewandowskis, o po pertraukos į aikštę po keitimo žengęs Pedri pridėjo dar du įvarčius.

„Barcelona“ po šių rungtynių atsiplėšė 4 taškais nuo „Girona“ klubo, kurio pergalė 3:1 prieš „Valencia“ leido šiems užsitikrinti trečiąją poziciją.

Visiškai skirtingai susiklostė Madrido „Atletico“ rungtynės. Diego Simeone auklėtiniai net 1:4 nusileido „Osasuna“ komandai. Šis pralaimėjimas reiškė, jog „Atletico“ liks ketvirtoje pozicijoje.

Tai prasčiausias klubo pasirodymas nuo tuomet, kai komandos vairą perėmęs D. Simeone komandoje dirbo visą sezoną.